Nowy numer 42/2019 Archiwum

Chrześcijańskie śpiewanie dla dzieci

We wtorek 24 października wystartuje Chrześcijańska Akademia Śpiewu. To nowy projekt Fundacji "Akademia Biskupa Ignacego Krasickiego". Pierwsze spotkanie oraz przesłuchania dzieci rozpoczną się o 18.30 w zabytkowej kancelarii parafii św. Jakuba Apostoła, na rogu ulic Senatorskiej i Prymasowskiej w Skierniewicach.

Jest to projekt dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. – To zupełnie nowa oferta dla młodszaków ze Skierniewic i okolic – mówi Aneta Wojciechowska, prezes fundacji. – Intensywne próby i zajęcia wokalne mają przynieść konkretne efekty w postaci koncertów i nagrań. Planujemy, że uczestnicy ChAŚ wystąpią już w styczniu podczas koncertu „Kolędy GOSPELSKC.pl”. A więc już wkrótce będzie o nich głośno!

Zajęcia poprowadzi Paweł Wojciechowski, kierownik muzyczny scholi Zespół Czwarty, dyrygent chórów Warsztatów Wokalnych "Harmonia", organizator koncertów gospel i ewangelizacyjnych. Zajęcia ChAŚ są odpłatne. Kontakt z organizatorem: 505 014 915.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL