Nowy numer 42/2019 Archiwum

Anioły na balu

W Woźniakowie koło Kutna odbył się „Bal Aniołów”. Imprezę przeznaczoną dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej przygotowało Oratorium im. Bł. Michała Rua, które prowadzą salezjanie.

Podczas trzygodzinnej zabawy odbyły się tańce integracyjne, quiz o aniołach, konkurs na strój anielski, a każdy z uczestników mógł skorzystać z poczęstunku w kawiarence. W wydarzeniu uczestniczyło ponad sto osób. Warto zauważyć, że „Bal” przyciągnął nie tylko osoby z Kutna, ale i z pobliskich miejscowości, m.in. z Adamowic, Wroczyn, Leszczynka, Dudek, Grabkowa, Zawad i Podczach a nawet Strzelec.

To nasza propozycja na wspólną zabawę, integrację najmłodszych ze środowiska lokalnego oraz małą ewangelizację  mówi ks. Piotr Szlufik, kierownik salezjańskiego oratorium.  Dla wychowawców oraz animatorów, którzy przygotowali i prowadzili bal była to okazja do sprawdzenia się, w byciu kreatywnym i pomysłowym.

Ks. Piotr Szlufik podziękował wszystkim uczestnikom „Balu Aniołów” oraz wychowawcom i animatorom oratorium, salezjanom współpracownikom, współbraciom z Woźniakowa oraz Starostwu Powiatowemu za pomoc i wsparcie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL