Nowy numer 42/2019 Archiwum

W takt werbla

– Chcemy pokazać mieszkańcom, że cieszymy się z wolnej Polski, że pamiętamy o naszej przeszłości – z takim nastawieniem uczniowie Pijarskich Szkół Królowej Pokoju w Łowiczu wyruszyli na ulice miasta.

Tradycją „Pijarskiej”, podtrzymywaną od kilkunastu lat, jest patriotyczny pochód, który odbywa się tuż przed Narodowym Świętem Niepodległości. W tym roku przemarsz odbył się 9 listopada. Różnił się od poprzednich tym, że szli w nim również uczniowie III klas podstawówki. Do tej pory młodsi nie brali udziału w tym dorocznym wydarzeniu. W ten sposób szkoła pokazała, że wartości patriotyczne wpajane są na każdym etapie kształcenia, nie tylko w liceum czy gimnazjum. Starsi uczniowie – VII klas podstawówki oraz I i II liceum – chwycili za transparenty i duże biało-czerwone flagi.

Dostępne jest 34% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL