To nie musi być jałowa ziemia

Czy praca jest walką o przetrwanie czy może prowadzić nas do pełni życia? Jak przeżywać pracę zawodową z Jezusem i jak zmienić swoje życie zawodowe - pomogą odkryć członkowie wspólnoty Chemin Neuf.

W życiu wiarą nie powinno być obszarów z tego życia wyłączonych. Cali jesteśmy zbawieni i każda sfera naszego życia może być zanurzona w Bogu, w każdej chce On być obecny. Także w naszej pracy zawodowej. Ten czas może być przeżyty z Bogiem i powinien przynosić plon w życiu duchowym. I właśnie osobistej refleksji nad tym poświęcony będzie weekend pn. "Walka o przetrwanie czy droga do pełni życia", organizowany 2 i 3 grudnia w ośrodku w Zakościelu nad Pilicą przez wspólnotę Chemin Neuf.

W programie znajdą się konferencje, czas na refleksję wspólną i modlitwę osobistą, a także na uwielbienie. Refleksie prowadzą małżeństwa zaangażowane we wspólnocie, jednocześnie czynne w życiu zawodowym i biznesie. Pomocą duchową będzie służył także ksiądz. Informacje i zapisy na stronie: www.chemin-neuf.pl/pl/homepage/nasze-propozycje/wiara-i-praca.

Wspólnota Chemin Neuf (Nowa Droga) jest wspólnotą katolicką o powołaniu ekumenicznym, prowadzi misje dla małżeństw, młodzieży, młodych pracujących, akademik w Łodzi, grupy modlitewne oraz dwie parafie - w Warszawie-Wesołej i w Mistowie, obie w diecezji warszawsko-praskiej. Więcej: www.chemin-neuf.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..