Nowy numer 38/2023 Archiwum

Zabawa jak się patrzy

W oratorium salezjańskim w podkutnowskim Woźniakowie odbył się "Wieczór ze św. Andrzejem". W wydarzeniu zorganizowanym dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich, a także gimnazjalistów uczestniczyło ponad 60 osób.

Przyjechali z Kutna oraz Adamowic, Dudek, Zawad, Kostusina, Grabkowa, Wałów i samego Woźniakowa.

Zabawa odbyła się w sobotę 25 listopada. Trwała 3 godziny, od 17.00. - Ten czas wypełniły wspólna modlitwa, zabawa, konkursy z nagrodami, tańce integracyjne, słówko na dobranoc - mówi ks. Piotr Szlufik SDB, kierownik oratorium. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku dla wszystkich.

"Wieczór ze św. Andrzejem" to kolejne wydarzenie, które wpisuje się w działalność Oratorium im. bł. Michała Rua w Woźniakowie. - Cieszy mnie, że od wielu już lat pełni ono służebną rolę na rzecz dzieci i młodzieży. Dziękuję także całej wspólnocie wychowawców, animatorów, kandydatów naszego oratorium, bo to ona jest jego siłą napędową. Imprezę udało się przeprowadzić także dzięki pieniądzom zdobytym w ramach współpracy oratorium ze Starostwem Powiatowym w Kutnie, za co władzom lokalnym należą się szczere wyrazy podziękowania - mówi ks. Szuflik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast