Nowy numer 2/2021 Archiwum

Kto z kim, kiedy i gdzie?

Odbyło się losowanie grup turniejów finałowych XIV Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłce Nożnej Halowej Ministrantów i Lektorów. Zawody odbędą się w marcu i kwietniu 2018 roku.

Eliminacje przeprowadzono w czterech rejonach diecezji: rawsko-skierniewickim, sochaczewsko-żyrardowskim, łowicko-głowieńskim i kutnowsko-łęczyckim.

W każdym rozgrywano turnieje w czterech kategoriach: ministrant, lektor młodszy, lektor straszy i open. W sumie w rozgrywkach wzięły udział 64 drużyny reprezentujące 26 parafii.

Zwycięzcy poszczególnych turniejów eliminacyjnych oraz drużyny, które zajęły II miejsca zakwalifikowały się do finału. Prawo gry uzyskali także gospodarze turniejów finałowych oraz drużyny, którym organizatorzy przyznali tzw. dzikie karty.

Lista drużyn, które wystąpią w turniejach finałowych

9 grudnia na plebanii parafii katedralnej w Łowiczu odbyło się losowanie grup turniejów finałowych w obecności ks. Sebastiana Antosika, duszpasterza sportowców diecezji łowickiej, ks. Radosława Sawickiego, wikariusza parafii katedralnej, oraz osób świeckich - Mirosława Antosika, Michała Wieczorka i Marcina Kowalika.

Protokół losowania grup

Terminy turniejów finałowych XIV Grand Prix Diecezji Łowickiej Ministrantów i Lektorów w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Biskupa Łowickiego:

  • 17 marca 2018 r. – kategoria lektor młodszy, miejsce rozgrywek – hala sportowa Zespołu Szkół w Cielądzu
  • 24 marca 2018 r. – kategoria lektor starszy, miejsce rozgrywek – hala sportowa Zespołu Szkół w Międzyborowie
  • 7 kwietnia 2018 r. – kategoria ministrant, miejsce rozgrywek – hala sportowa w Wiskitkach
  • 21 kwietnia 2018 r. – kategoria open, miejsce rozgrywek – hala nr 2 Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama