Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ojciec z synem na boisku

Trwają zapisy do III Halowego Turnieju Rodzinnego w Piłce Nożnej o Puchar Przeora Klasztoru Ojców Pasjonistów w Rawie Mazowieckiej. Zawody odbędą się 14 stycznia.

Głównymi celami turnieju są utrwalanie i zacieśnianie więzi rodzinnych oraz popularyzacja zdrowego trybu życia. W zawodach rywalizować będą pary - rodzic i dziecko. Regulamin dopuszcza też, że zawodnicy nie muszą być spokrewnieni. Podstawowym kryterium jest różnica wieku. Osoba dorosła musi być co najmniej 18 lat starsza od dziecka. Mecze rozgrywane będą na małych boiskach o wymiarach 21 na 16 m. Szczegóły turnieju i zasady zapisów zawarte są w regulaminie.

Program turnieju:

  • 13.00 Odprawa techniczna (rejestracja drużyn, przedstawienie regulaminu, losowanie par)
  • 13.45 Oficjalne otwarcie turnieju
  • 13.55 Występ zespołu tanecznego "Jedyneczki" ze SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej
  • 14.00 Rozpoczęcie rozgrywek
  • 16.00 Zakończenie rozgrywek
  • 16.05 Turniej zespołów młodzików rocznik 2006 ("Widzew" Łódź, "Mazovia" Rawa Maz., "Unia" Skierniewice, "Widok" Skierniewice, "Juvenia" Wysokienice)
  • 17.50 Zakończenie turnieju młodzików, ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów
  • 18.00 Zakończenie turnieju
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL