Nowy numer 22/2020 Archiwum

Młodzi mistrzowie

Bardzo dobry występ zawodników Klubu Szachowego Piątka Skierniewice na Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski. Zdobyli tam 7 medali.

W tygodniowych zmaganiach młodych szachistów w Szklarskiej Porębie, które zakończyły się 14 stycznia, skierniewicki klub działający przy Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących reprezentowało 16 zawodników i zawodniczek.

Podopieczni Bogusława Bodera uplasowali się przeważnie na czołowych lokatach w poszczególnych kategoriach wiekowych. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, oddzielnie dla chłopców i dziewcząt.

Z grona zawodników KS Piątka złote medale zdobyli Antonina Dudek w grupie dziewcząt do lat 7 i Radosław Psyk w grupie chłopców do lat 17.

Srebrne medale - Maria Sokół w grupie dziewcząt do lat 13 i Jakub Mechliński w grupie chłopców do lat 13.

Brązowe medale - Zuzanna Łukasik w grupie dziewcząt do lat 13, Mateusz Wysocki w grupie chłopców do lat 13 oraz Maciej Rak w grupie chłopców do lat 17.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama