Nowy numer 43/2019 Archiwum

Tak blisko tu do Boga

– W wyjazdach ważne jest to, że ksiądz jest z nami 24 godziny na dobę. Przez kilka dni jest czas na rozmowy, śmiech, refleksję i poznawanie się. Tu, w górach, blisko Boga, nietrudno zrozumieć, jak ważny w życiu jest drugi człowiek – mówi Tomasz Felczyński.

Ferie w diecezji dobiegły końca. Wypoczynek dla dzieci i młodzieży, wzorem lat ubiegłych, zorganizowali też duszpasterze. Były półkolonie, wyjazdy, wycieczki i obozy w górach, podczas których – obok formacji – postawiono na naukę jazdy na nartach. Przez tydzień w Jaworkach koło Szczawnicy odpoczywała 46-osobowa grupa dzieci i młodzieży z parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu. Wyjazd dla ministrantów i członkiń scholi zorganizował ks. Robert Błaszczyk. Uczestnicy poświęcali czas nie tylko na integrację i formację, ale także uczyli się jeździć na nartach. – Z dumą mogę powiedzieć, że dzięki wynajętym instruktorom cel osiągnięto. Ci, którzy rozpoczynali naukę, złapali bakcyla, a osoby już jeżdżące miały okazję doskonalić technikę – mówi ks. Robert.

Dostępne jest 17% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama