Nowy numer 43/2019 Archiwum

Panaceum na grzech

– Przyjrzyjmy się historii naszych odejść i powrotów do Boga. Często opłakujemy swoją zranioną dumę, upadek obrazu siebie, który chcieliśmy wykreować na własny użytek i dla innych. To nie jest płacz nad podeptaną miłością Boga – mówił do uczestników ks. Paweł Kozakowski.

W czwartek 15 lutego w bazylice katedralnej w Łowiczu kapłani z diecezji przeżywali dzień pokutny. Nabożeństwo, w którym uczestniczył bp Andrzej F. Dziuba, rozpoczęto modlitwą do Ducha Świętego. Konferencję do łowickiego duchowieństwa wygłosił ks. Kozakowski, kapelan sióstr niepokalanek z Szymanowa, który poprowadził także adorację Najświętszego Sakramentu.

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama