Nowy numer 42/2019 Archiwum

Rekolekcje z modlitwą wstawienniczą

W środę 28 lutego wspólnota charyzmatyczna "Głos Pana" wraz z ks. Janem Rawą i Marcinem Zielińskim zapraszają do Rzeczycy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.

Od niedzieli w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rzeczycy rekolekcje wielkopostne o poście, modlitwie i jałmużnie głosi ks. Rawa, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego na skierniewickim Zadębiu. Podczas spotkań świadectwami dzielą się także członkowie wspólnoty charyzmatycznej "Głos Pana" ze Skierniewic.

Wspólnota posługuje podczas rekolekcji, które głosi ks. Jan Rawa   Wspólnota posługuje podczas rekolekcji, które głosi ks. Jan Rawa
Archiwum parafii w Rzeczycy
W środę 28 lutego na zakończenie rekolekcji o godz. 18 odbędzie się Wieczór Chwały. Rozpocznie go Msza św., po której będą konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i modlitwą wstawienniczą.

- Rzadko się zdarza, byśmy całą wspólnotą przyjeżdżali do jakiejś parafii z posługą. Na co dzień robimy to w dwóch ekipach - mówi M. Zieliński, lider wspólnoty. - W Rzeczycy będzie podobnie jak w naszej parafii. Wszyscy razem będziemy przyzywać mocy Ducha Świętego. Już dziś zapraszamy na to spotkanie. Opowiadając o spotkaniu, Marcin przyznał, że okres Wielkiego Postu jest dla niego czasem pytania Boga o to, co można zrobić lepiej, jak bardziej służyć i jak mocniej Go naśladować. - To także czas robienia rachunku sumienia, czyli stawanie w prawdzie przed Bogiem i sobą samym - dodaje Marcin.

Cztery dni później (w niedzielę) Msza św. z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się też o godz. 17 w parafii Miłosierdzia Bożego na Zadębiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL