Nowy numer 43/2019 Archiwum

Wrażliwi na chorych

Skierniewiczanie już nieraz pokazali, jak wielkie i wrażliwe mają serca.

Udowadniali to przy różnego rodzaju uroczystościach i wydarzeniach, podczas których przeprowadzane były zbiórki na leczenie chorych nie tylko ze Skierniewic. Nie inaczej było w niedzielę 25 lutego. W kinoteatrze „Polonez” grupa Truskawkowi Rodzice wystawiła sztukę „Smerfy w przedszkolu”. Na zakończenie spektaklu prezydent miasta Krzysztof Jażdżyk wręczył dwa „truskawkowe oskary” dla najbardziej zasłużonych artystów.

Włodarz podziękował za włączenie się w kolejną charytatywną akcję, z której dochód zostanie przekazany na leczenie 3-letniej Natalki Kostrzewy, żyrardowianki walczącej z glejakiem. Wrażliwi na los chorych mają okazję włączyć się w charytatywną aukcję prowadzoną na Facebooku skierniewickiego OSiR. Udało się bowiem zdobyć koszulkę z autografem trzykrotnego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha. Licytacja bezcennej pamiątki zakończy się 4 marca. Pieniądze zostaną przekazane na rzecz skierniewickiego sportowca Krzysztofa Skowrońskiego, który 22 lata temu uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Sportowiec w 1989 r. zdobył wicemistrzostwo Polski w kolarstwie torowym w sprincie. Obecnie jeździ na wózku inwalidzkim. Szansa na wstanie z wózka jest coraz większa, bowiem rehabilitacja przynosi efekty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama