Nowy numer 43/2019 Archiwum

Spowiedź na ostatnią chwilę

Parafie z diecezji łowickiej przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji Noc Konfesjonałów 2018.

To akcja ewangelizacyjna polegająca na umożliwieniu spowiedzi podczas Triduum Paschalnego osobom, które z różnych przyczyn nie przystąpiły do sakramentu pokuty i pojednania przed Wielkanocną.

Kapłani dyżurują w konfesjonałach zazwyczaj wieczorami aż do północy. Wśród ponad 230 parafii w Polsce, które przyłączyły się do akcji, są również te z diecezji łowickiej.

W Białej Rawskiej w tamtejszym sanktuarium kapłani parafii św. Wojciecha Biskupa i Męczennika będą spowiadać w Wielki Piątek od 15.00 do 17.00 oraz od 20.30 do północy.

W bazylice katedralnej w Łowiczu w Wielki Piątek od 20.30 do północy i w Wielką Sobotę od 10.00 do 14.00.

W Kutnie w dwóch parafiach. W kościele Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Wielki Piątek od 20.00 do północy i w Wielką Sobotę od 9.00 do 17.00. Natomiast w kościele św. Jana Chrzciciela w Wielki Piątek od 20.30 do północy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama