Nowy numer 38/2018 Archiwum

O Puchar Biskupa Łowickiego

21 kwietnia odbędą się finałowe turnieje diecezjalnych rozgrywek ministrantów i lektorów. Poznamy mistrzów w 4 kategoriach wiekowych.

Zawody odbędą się w Skierniewicach, będą miały charakter memoriału zmarłego niedawno Michała Wieczorka, asystenta diecezjalnego duszpasterza sportowców.

Mecze rozgrywane będą w halach Ośrodka Sportu i Rekreacji. Poprzedzi je Msza św. o 10.00 w kościele św. Jakuba Apostoła pod przewodnictwem ordynariusza łowickiego bp. Andrzeja F. Dziuby (kapłani proszeni są o wzięcie alb i białych stuł, a ministranci i lektorzy - swoich szat liturgicznych).

Rozgrywki rozpoczną się o 11.00. W hali OSiR 1 - w kategoriach ministrant i lektor młodszy. W hali OSIR 2 - w kategoriach lektor starszy i open.

Ks. Sebastian Antosik, diecezjalny duszpasterz sportowców, przypomina, że drużyny z parafii powinni posiadać wypełniony protokół zgłoszeniowy, który był wcześniej wysłany, oraz odpowiednie dokumenty poświadczające przynależność zawodników do Liturgicznej Służby Ołtarza oraz ich wiek.

Gala finałowa XIV Grand Prix Diecezji Łowickiej Ministrantów i Lektorów w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Biskupa Łowickiego rozpocznie się o 16.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma