Nowy numer 41/2018 Archiwum

Za rok emocje w Skierniewicach i Sochaczewie

Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar "KnC" odbędą się w 2019 r. w diecezji łowickiej!

Tę decyzję ogłosił Michał Bondyra, redaktor naczelny miesięcznika dla ministrantów "Króluj nam, Chryste", po zakończeniu tegorocznych mistrzostw rozgrywanych w Rzeszowie.

Obecny był tam ks. Sebastian Antosik, diecezjalny duszpasterz sportowców diecezji łowickiej, który potwierdził, że mecze przyszłorocznych, 14. z kolei mistrzostw rozegraną zostaną nie w jednym, a w dwóch miastach - Skierniewicach i Sochaczewie.

Termin zawodów jest stały. Co roku odbywają się 1 i 2 maja. Wyłaniają mistrzów w 3 kategoriach - ministrant, lektor młodszy i lektor starszy.

Z mistrzostw w Rzeszowie drużyny reprezentujące diecezję łowicką wrócą bez sukcesów. Nie udało im się przebić do decydującej fazy. W przeszłości nasze zespoły zdobywały medale, a nawet tytuły mistrzowskie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy