Nowy numer 41/2018 Archiwum

Śpiew dla Maryi i mam

Żyrardowska parafia św. Cyryla i Metodego wraz z działającym przy niej oratorium św. Jana Bosko zapraszają 26 maja całe rodziny, osoby samotne, dzieci i młodzież na kolejny piknik rodzinny.

W tym roku do dobrze znanej formuły postanowiono dodać nowy element – Maria-Song. Uczestnicy będą śpiewać dla Maryi oraz wszystkich matek, które tego dnia obchodzą swoje święto. Maria-Song to konkurs z nagrodami. Osoby chcące wziąć w nim udział mogą się zgłaszać do 19 maja pod numerem telefonu: 532 089 306.

Konkurs zaplanowano na 12.00. Około 14.00 rozpocznie się Piknik Rodzinny „Święto Młodości” z licznymi atrakcjami dla dzieci (zjeżdżalnie, plac zabaw, trampolina) i zabawami w formie zwiedzania różnych krajów. W programie zaplanowano także czas na modlitwę Litanią do Matki Bożej, Familiadę, zabawę z DJ-em. Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie też pysznego jedzenia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy