Nowy numer 38/2023 Archiwum

Polska rodziną silna!

W najbliższą niedzielę 27 maja w Łowiczu odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się Mszą św. w kościele ojców pijarów.

Tegorocznej ogólnopolskiej inicjatywie przyświeca hasło: "Polska rodziną silna!". Marsz w Łowiczu tradycyjnie rozpocznie się Mszą św. o 12.30 w kościele pijarskim.

Po Eucharystii pochód przejdzie ulicami miasta na błonia i zatrzyma się przy muszli koncertowej. Tam przewidziano dużo atrakcji. Ok. 14.15 rozpocznie się piknik rodzinny.

Na scenie wystąpią dzieci z Przedszkola Diecezjalnego "U Bolesi" oraz klas I-III łowickich szkół podstawowych. W pobliżu zaprezentują się lokalne stowarzyszenia i organizacje. Będą dmuchane zjeżdżalnie, stoiska z balonami, zabawkami, obwarzankami, popcornem i watą cukrową.

Ponadto kuchnię polową prowadzić będzie przedszkole "U Bolesi". Poczęstunek przygotuje też wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Kana". Przewidziano liczne konkursy. Nagrodą główną będzie rower.

W naszej diecezji Marsze dla Życia i Rodziny organizowane będą również w Rawie Mazowieckiej i Kutnie. W tych miastach zaplanowano je na 10 czerwca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast