GN 2/2019 Archiwum

Rawskie wielbienie

Koncert Muzyki Chrześcijańskiej odbędzie się w niedzielę 3 czerwca o 15.00 na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich.

Wydarzenie zorganizowano dzięki funduszom pozyskanym z Budżetu Obywatelskiego Miasta Rawa Mazowiecka. Wpisuje się ono w cykl koncertów uwielbienia w całej Polsce, zainspirowanych Koncertem Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie.

Na scenie wystąpią artyści, którzy od ponad 9 lat wielbią Boga. Warto wspomnieć, że na potrzeby rawskiego koncertu stworzono 30-osobowy chór amatorów, składający się z rawian i zaprzyjaźnionych chórzystów, którzy pod opieką profesjonalistów doszkalają się razem z Chórem Corpus Christi z Opola. Honorowy patronat nad koncertem objął ordynariusz łowicki bp Andrzej F. Dziuba.

Swojego wsparcia udzielili także Dariusz Misztal, burmistrz Rawy Mazowieckiej, Miejski Dom Kultury, który jest dysponentem środków budżetu, oraz Stowarzyszenie Chrześcijanin 24 h.

Chcecie posłuchać dobrej muzyki? Zapraszamy na wielki Koncert Muzyki Chrześcijańskiej w Rawie Mazowieckiej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy