Nowy numer 25/2018 Archiwum

Kreatywni na medal

Kiedy 5 lat temu rozpoczynali działalność, w placówce uczyło się 9 uczniów. Dziś uczą się tu 102 osoby, a szkoła może poszczycić się laureatami miejskich i ogólnopolskich konkursów.

Zbliżający się koniec roku szkolnego to dobra okazja, by przyjrzeć się osiągnięciom i zmaganiom uczniów i kadry pedagogicznej. Nie od dziś wiadomo, że w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Źródła” utalentowanych, ambitnych i kreatywnych uczniów i nauczycieli nie brakuje. Przekonać się o tym można było w piątek 8 czerwca. Tego dnia w szkole zorganizowano pokaz „Mam Talent”. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w kilku kategoriach – technicznej, scenicznej i muzyczno-instrumentalnej.

Dostępne jest 11% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma