Nowy numer 28/2018 Archiwum

Tęsknić nie ma kiedy

Mówi się, że Ruch Światło–Życie wychowuje elitę. Może nie jest to zbyt pokorne określenie, ale takie są fakty. Co ważne, robi to w atrakcyjny sposób.

Ruch od lat jest doskonałą propozycją dla dzieci i młodzieży szukających swojego miejsca. Ci, którzy przeszli całą formację, idealnie odnajdują się w Kościele i w społeczeństwie. Dzieci, młodzież, a także dorośli licznie uczestniczą w tej formacji. W tym roku łącznie około 200 osób weźmie udział w rekolekcjach. Nad całością czuwa diecezjalny moderator Ruchu Światło–Życie ks. Grzegorz Gołąb.

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma