Nowy numer 42/2019 Archiwum

Oddaj się Maryi

W Niepokalanowie trwa Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi. Zakończy się 22 sierpnia. Świadectwa wiary dają znane postacie.

Pierwsza edycja duchowej akcji oddania wszelkich spraw osobistych i społecznych Niepokalanemu Sercu Maryi odbyła się w Niepokalanowie rok temu. Jej inicjatorem jest franciszkanin o. Mirosław Kopczewski OFMConv. On też zapoczątkował spotkania "Oddaj się Maryi", które od listopada 2016 r. odbywają się w Niepokalanowie w każdą pierwszą sobotę miesiąca. To odpowiedź na wezwanie Matki Bożej z Fatimy.

Tegoroczne Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi rozpoczęło się 6 sierpnia w 90. rocznicę poświęcenia figury Niepokalanej i oddania Maryi terenu pod Niepokalanów. Zakończenie odbędzie się 22 sierpnia, we wspomnienie Maryi Królowej, ponowieniem aktu poświęcenia świata Niepokalanemu Sercu Maryi przez Ojca Świętego Piusa XII z 1942 roku.

Codziennie przewidziano trzy godziny modlitwy: różaniec z rozważaniami, Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu z aktem zawierzenia. Ponadto w programie są świadectwa wiary, konferencje, filmy i występy zespołów.

W niedzielę 12 sierpnia na wszystkich Mszach św. świadectwo głosi Maciej Bodasiński, polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy, dokumentalista, współtwórca głośnego obrazu "Egzorcyzmy Anneliese Michel".

Ramowy program

Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi
Niepokalanów, 6 sierpnia - 22 sierpnia 2018

Poniedziałek - piątek
17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec z rozważaniami
18.00 Msza św. z kazaniem
19.00 Spotkanie z zaproszonymi gośćmi

Sobota
11.00 Msza św. z kazaniem
12.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec z rozważaniami
13.00 Spotkanie z zaproszonymi gośćmi

Niedziela
15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Różaniec z rozważaniami
16.00 Msza św. z kazaniem
17.00 Spotkanie z zaproszonymi gośćmi

Szczegółowy program wyświetli się po kliknięciu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL