Nowy numer 22/2020 Archiwum

W Łowiczu o gospodarce

Wykłady, panele dyskusyjne, sesje warsztatowe, a także konsultacje z przedsiębiorcami - to wszystko złożyło się na Międzynarodowe Łowickie Forum Gospodarcze.

Organizowane po raz pierwszy wydarzenie było częścią dużego projektu realizowanego przez Urząd Miejski pn. "Łowicz - centrum przetwórstwa rolno-spożywczego". Jego celem była promocja regionu łódzkiego ze szczególnym uwzględnieniem roli Łowicza, jako wiodącego ośrodka tego przetwórstwa.

Spotkanie, które odbyło się 7 września w Hotelu Eco w Łowiczu, było też doskonałą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń między przedstawicielami biznesu i samorządu, a także nawiązania kontaktów biznesowych, również o charakterze międzynarodowym. 

W forum wzięły udział działające w Łowiczu wiodące firmy z branży spożywczej, które miały okazję do zaprezentowania się przed uczestnikami spotkania.

Organizatorzy położyli duży nacisk na pokazanie przedsiębiorców z terenu Łowicza, jako dobrej marki. Obecni byli także młodzi przedsiębiorcy zainteresowani tematyka start-upów i finansowania innowacyjnych pomysłów. 

Gości przywitał burmistrz Łowicza Krzysztof, który zachęcał do inwestowania w Łowiczu i współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama