GN 2/2021 Archiwum

W Łowiczu o gospodarce

Wykłady, panele dyskusyjne, sesje warsztatowe, a także konsultacje z przedsiębiorcami - to wszystko złożyło się na Międzynarodowe Łowickie Forum Gospodarcze.

Organizowane po raz pierwszy wydarzenie było częścią dużego projektu realizowanego przez Urząd Miejski pn. "Łowicz - centrum przetwórstwa rolno-spożywczego". Jego celem była promocja regionu łódzkiego ze szczególnym uwzględnieniem roli Łowicza, jako wiodącego ośrodka tego przetwórstwa.

Spotkanie, które odbyło się 7 września w Hotelu Eco w Łowiczu, było też doskonałą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń między przedstawicielami biznesu i samorządu, a także nawiązania kontaktów biznesowych, również o charakterze międzynarodowym. 

W forum wzięły udział działające w Łowiczu wiodące firmy z branży spożywczej, które miały okazję do zaprezentowania się przed uczestnikami spotkania.

Organizatorzy położyli duży nacisk na pokazanie przedsiębiorców z terenu Łowicza, jako dobrej marki. Obecni byli także młodzi przedsiębiorcy zainteresowani tematyka start-upów i finansowania innowacyjnych pomysłów. 

Gości przywitał burmistrz Łowicza Krzysztof, który zachęcał do inwestowania w Łowiczu i współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama