Nowy numer 22/2020 Archiwum

Potrzebny twój głos

Rawska parafia zachęca do głosowania na dwa projekty w budżecie obywatelskim. Pozytywny wynik umożliwi dokończenie remontu kościoła i dawnego kolegium.

Oba projekty byłyby realizowane w tramach budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego. Kompleksowy remont świątyni i gmachu pojezuickiego należących do parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej trwa już prawie dwa lata i zbliża się ku końcowi.

W ramach zadania "Rawska Korona Spotkań z Kulturą - bogactwo województwa łódzkiego" będą organizowane w kościele i kolegium: wystawy historyczne i regionalne, panele dyskusyjne, koncerty muzyki organowej i występy wykonawców muzyki sakralnej, przegląd chórów parafialnych oraz zwiedzanie muzeum z okolicznościowymi wystawami, a także XVII-wiecznych krypt.

Natomiast w ramach drugiego zadania "Jesteśmy Młodzi i Piękni Bogactwem swojego Regionu" będą w sierpniu półkolonie dla dzieci oraz sobotnie pikniki i spotkania integracyjne dla parafian i mieszkańców regionu.

Na projekty można głosować w formie papierowej lub internetowo. Więcej szczegółów na: www.parafia.rawa-maz.pl/budzet-obywatelski

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama