Nowy numer 46/2018 Archiwum

Minimalne różnice

Wśród nich znajdziemy weterynarzy, nauczycieli, aptekarzy czy pracowników banku. Godziny prób, ćwiczeń, spotkań są nie tylko odpoczynkiem od codziennych obowiązków, sposobem na nudę, ale także okazją do przełamywania własnych barier i osiągania małych-wielkich sukcesów.

W Łowiczu odbył się II Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chóralnej im. Mikołaja Zieleńskiego. 27 października do serca diecezji przyjechało 12 zespołów wokalnych z całej Polski. Od rana w łowickim muzeum odbywały się przesłuchania, które oceniało profesjonalne jury: przewodnicząca prof. dr hab. Katarzyna Sokołowska, prof. dr hab. Anna Domańska, dr hab. Iwona Wiśniewska-Salamon oraz dr hab. Michał Sławecki. Prezentacjom chórów przysłuchiwał się także ordynariusz diecezji bp Andrzej F. Dziuba, który typował zespół do Nagrody Specjalnej Biskupa Łowickiego.

Dostępne jest 19% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy