Nowy numer 46/2018 Archiwum

Elekcja z paragrafami w tle

Oficjalne poparcie przez partie polityczne nie przekonało większości wyborców. Włodarzami miast i gmin w naszym regionie będą osoby kandydujące przeważnie z lokalnych komitetów.

Liczenie głosów w II turze wyborów przebiegło sprawnie. Wyrównane wyniki były w Łęczycy. Pełniąca obowiązki burmistrza Łęczycy Monika Kilar-Błaszczyk, popierana przez PiS, uzyskała 2321 głosów i przegrała z Pawłem Kuleszą, należącym do PO przewodniczącym Rady Miasta, ale startującym do wyborów z Komitetu Wyborczego Wyborców Dla Łęczycy. Głosowało na niego 2555 łęczycan, co przełożyło się na 52,4 proc. oddanych wszystkich ważnych głosów.

Dostępne jest 13% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy