Nowy numer 22/2020 Archiwum

Młodzi ekolodzy

W siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łowiczu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Ekologicznego Konkursu Plastycznego "Chroń środowisko ponad wszystko".

Konkurs był skierowany do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z powiatu łowickiego. Miał nauczyć dzieci i młodzież nie tylko odpowiedzialności za przyrodę, ale także dostrzegania zmian zachodzących w środowisku naturalnym pod wpływem działalności człowieka.

Z nadesłanych 116 prac komisja konkursowa w składzie: Anna Jagoda, Adriana Drzewiecka i Urszula Czubatka wyłoniła zwycięzców. Ocenie podlegały zgodność z tematem, pomysłowość, wartość artystyczna i estetyczna prac plastycznych.

W kategorii klas IV-VI podstawówek I nagrodę zdobyła Maja Rusek z SP im. J. Chełmońskiego w Błędowie, II - Hanna Tybuś z SP im. M. Konopnickiej w Mysłakowie, zaś III - Michalina Bura z SP nr 2 im. A. Mickiewicza w Łowiczu. Jury przyznało też dwa wyróżnienia. Otrzymały je: Aleksandra Więcek i Katarzyna Piasecka, obie ze SP nr 2 im. A. Mickiewicza w Łowiczu.

Laureaci z klas VII -VIII   Laureaci z klas VII -VIII
Archiwum Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łowiczu
W kategorii klas VII-VIII najwyżej oceniono pracę Julii Grabowicz z SP im. Jana Pawła II w Domaniewicach. II nagroda powędrowała do Wiktorii Styrt z SP nr 4 im. M. Konopnickiej w Łowiczu, zaś III - do Aliny Białej z SP nr 4 im. M. Konopnickiej w Łowiczu. Jury podobnie jak w grupie młodszej także i w tej kategorii wiekowej przyznało wyróżnienie. Otrzymała je Rozalia Szuflińska, uczennica SP im. J. Chełmońskiego w Błędowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama