Nowy numer 22/2020 Archiwum

Jubileuszowa edycja

Trwają eliminacje do XXV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie. 27 listopada upływa termin zgłoszeń.

Finał rozgrywać się będzie od 10 do 13 stycznia 2019 roku i ma charakter konkursu. Żeby wziąć udział w tym przesłuchaniu, trzeba pomyślnie przejść I etap. Eliminacje w naszym regonie odbędą się 10 grudnia w Łódzkim Domu Kultury i 18 grudnia w Domu Kultury "Świt" w Warszawie.

Termin zgłoszeń upływa 27 listopada. Przyjmowane są one drogą elektroniczną. Należy wypełnić formularz na stronie festiwalu: mfkip.pl. Tam też znajduje się regulamin.

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla amatorów (dopuszcza się udział dzieci i młodzieży szkół muzycznych I stopnia). Dolna granica wieku uczestnika to ukończone w roku edycji festiwalu 6 lat. Występować można solo lub w zespole.

Wśród laureatów festiwalu jest osoba z diecezji łowickiej. Podczas XXI edycji Malwina Ciesielska z Łowicza zdobyła I miejsce w kategorii dziecięcej oraz nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie tradycyjnej polskiej pastorałki "Oj, Malyńki".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama