Nowy numer 3/2019 Archiwum

W Nim źródło radości

– Bardzo się cieszę, że jest takie wydarzenie, bo teraz wiele osób wybiera inne, niekoniecznie odpowiedzialne formy zabawy. Tutaj możemy być sobą – młodymi, wierzącymi ludźmi, którzy nie wstydzą się wiary i chcą być razem – mówi Kasia Grad z Lubochni.

Pod hasłem C+M+B 2019 odbył się II Chrześcijański Bal Młodzieżowy. Nazwa wydarzenia to nie tylko skrót, ale także nawiązanie do tego, co piszemy na drzwiach podczas kolędy. 6 stycznia w restauracji „Zacisze” w Łowiczu prawie 100 młodych osób tańczyło w rytm dyskotekowych przebojów, dowodząc, że chcą i potrafią współpracować przy różnych okazjach, ale także dobrze się bawić. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą św. w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łowiczu. Eucharystii przewodniczył bp Andrzej F. Dziuba.

Dostępne jest 23% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy