Nowy numer 22/2020 Archiwum

Piłkarze LSO, szykujcie się!

Biskup łowicki powołał komitet organizacyjny Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar "KnC", które odbędą się 1 i 2 maja 2019 roku w Sochaczewie i w Skierniewicach.

Po raz pierwszy w historii rozgrywek gospodarzem mistrzostw będzie diecezja łowicka. Po raz pierwszy też turnieje finałowe rozegrane zostaną w dwóch miastach.

Skierniewice gościć będą zawodników w kategoriach lektor młodszy i lektor starszy, natomiast Sochaczew w kategorii ministrant. Zawody odbędą się we współpracy z samorządami tych miast.

Na mocy dekretu ordynariusza łowickiego bp. Andrzeja F. Dziuby, przewodniczącym komitetu organizacyjnego został bp Wojciech Osial, biskup pomocniczy diecezji łowickiej. Jego zastępcą - ks. Sebastian Antosik, diecezjalny duszpasterz sportowców.

Skład komitetu organizacyjnego Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar "KnC":

  1. Biskup Wojciech Osial - przewodniczący
  2. Ks. Sebastian Antosik - zastępca przewodniczącego
  3. Ks. Łukasz Gawrzydek - asystent
  4. Ks. Andrzej Sałkowski - sekretarz
  5. Ks. Grzegorz Słomiński - II zastępca przewodniczącego
  6. Kamila Wieczorek - rzecznik
  7. Dariusz Skoczylas - sportowy koordynator skierniewicki
  8. Mieczysław Głuchowski - sportowy koordynator sochaczewski
  9. Edyta Cieślak - samorządowy koordynator skierniewicki
  10. Agata Kalińska - samorządowy koordynator sochaczewski

Reprezentantów diecezji łowickiej na mistrzostwa Polski wyłonią turnieje finałowe Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłce Nożnej Halowej Liturgicznej Służby Ołtarza, które odbędą się 9 marca w Rawie Mazowieckiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama