Nowy numer 22/2020 Archiwum

Jak przyjąć miłość Jezusa?

Zbliżające się ferie to okazja nie tylko do odpoczynku, ale także do zatrzymania się, refleksji i pogłębienia relacji z Jezusem i Jego Matką. Gimnazjalistki mogą to zrobić w mieście, w którym żył patron diecezji bł. Honorat Koźmiński.

Na podjęcie refleksji nad własnym życiem, wyborami, priorytetami nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. Pomocą w tym od lat są dni skupienia, rekolekcje, pielgrzymki. W tym roku podczas ferii zimowych taką możliwość proponują siostry sercanki z Nowego Miasta, które po raz kolejny zapraszają młode dziewczęta na dni skupienia. Potrwają one od 8 do 10 lutego w domu wspólnoty.

Podczas modlitwy, spotkań, katechez i rozmów dziewczęta będą uczyć się, jak przyjąć miłość Jezusa, uwierzyć w swoje piękno, pogłębić relację z Maryją, a także kochać czystą miłością. W odkrywaniu wewnętrznego piękna gimnazjalistkom pomogą siostry z bezhabitowego Zgromadzenia Córek Najczystszego Serca NMP, które na co dzień posługują w przedszkolach, domach dziecka, internatach.

Więcej informacji pod nr. tel. 500 186 750 lub na stronie internetowej www.sercanki.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama