Nowy numer 7/2019 Archiwum

Klejnot z Lukki

Już kilka lat po jej śmierci, zanim został ogłoszony proces beatyfikacyjny, wydawano w języku polskim tłumaczenia książek ukazujących ją jako wzór do naśladowania, szczególnie dla młodzieży.

Centrum Promocji Duchowości Pasyjnej pw. św. Gemmy Galgani zostało erygowane 1 czerwca 2017 r. przez prowincjała pasjonistów. Prowadzi ono działalność duszpasterską w imieniu Polskiej Prowincji Zgromadzenia Męki Jezusa Chrystusa. Jego siedziba mieści się od niedawna w klasztorze w Rawie Mazowieckiej, bo władze zakonne skierowały tu do posługi o. Rafała Sebastiana Pujszę CP, moderatora CPDP.

Dostępne jest 21% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL