Nowy numer 22/2020 Archiwum

Redaktor naczelny GN zaprasza na VI DDK

Ks. dr Adam Pawlaszczyk będzie z nami podczas 6. edycji Diecezjalnego Dnia Kobiet. Wygłosi konferencję, a dziś zaprasza do udziału w wydarzeniu.

W tegoroczny temat VI Diecezjalnego Dnia Kobiet odbywającego się pod hasłem: "Jestem Kobietą - Lubię to! - Uczennice Miłości" wprowadzi nas ks. dr Adam Pawlaszczyk, redaktor naczelny "Gościa Niedzielnego".

Ksiądz Pawlaszczyk urodził się w 1971 roku, jest doktorem nauk prawnych, duszpasterzem, poetą, byłym kanclerzem Kurii Metropolitalnej i byłym oficjałem Sądu Metropolitalnego w Katowicach. Redaktor naczelny dał się poznać paniom z diecezji łowickiej podczas V Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet, a dziś zaprasza wszystkie do wspólnego świętowania, modlitwy i angażowania się w Dzieło Dzielnych Kobiet.

Ks. Adam Pawlaszczyk. Zaproszenie na VI DDK
Gość Niedzielny

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama