Nowy numer 42/2020 Archiwum

VI Diecezjalny Dzień Kobiet: Retro... spekcja przejdź do galerii

VI Diecezjalny Dzień Kobiet przeszedł do historii. Mamy jednak nadzieję, że w pamięci pozostaną słowa, emocje i dobre wspomnienia. Do nich niech dołączą pamiątkowe zdjęcia z sesji retro.

Pewnie każda z Was w swoim albumie ma kilka zdjęć, które przywołują wspomnienia o osobach, miejscach, wydarzeniach. Planując nasze spotkanie chcieliśmy, by jego uczestniczki mogły ten dzień zatrzymać nie tylko w pamięci, ale także w swoich zbiorach. Cieszy nas widok wielopokoleniowych fotografii, bo to oznacza, że Diecezjalny Dzień Kobiet jest wydarzeniem dla kobiety w każdym wieku. Mamy nadzieję, że zdjęcia retro z naszego spotkania przywołają dobre wspomnienia i będą "przypominajką" treści, które usłyszałyście podczas VI DDK.

Inspiracją były stare fotografie, albumy, które podczas oglądania przywołały wspomnienia, myśli o naszych korzeniach, o tym, czy jesteśmy podobni do naszych dziadków, pradziadków. Czy jesteśmy do nich podobni pod względem charakteru czy wyglądu? Mamy nadzieję, że widząc siebie na starych fotografiach będzie szukać podobieństwa nie tylko do przodków, ale także do tej, za którą już od kilku lat wędrujemy - Maryi, najlepszej Nauczycielki Miłości. Chcemy, aby kadry uchwycone przez Pawła Bolimowskiego w przyszłości stały się piękną dekoracją sali, w której spotkamy się na kolejnych wydarzeniach.

Każdą z pań, która chciałaby zakupić fotografię w dużym formacie, prosimy o kontakt mailowy: lowicz@gosc.pl z podaniem numeru zdjęcia.

« 1 »
VI Diecezjalny Dzień Kobiet - sesja retro

Foto Gość DODANE 05.03.2019

VI Diecezjalny Dzień Kobiet - sesja retro

oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama