Nowy numer 03/2020 Archiwum

Rawa Mazowiecka. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

W parafii Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej rzesza miłośników jednośladów spotkała się na oficjalnym otwarciu sezonu.

Spotkanie rozpoczęło się przy krzyżu nieopodal kaplicy, skąd motocykliści i ich rodziny przejechali do kaplicy na uroczystą Mszę św., której przewodniczył ks. Konrad Świstak, proboszcz parafii.

Zwracając się do motocyklistów, kapłan życzył im, by - wyjeżdżając na drogi - podziwiali piękno świata stworzonego przez Boga, a także aby ich wyjazdy i powroty były zawsze bezpieczne. Ksiądz proboszcz prosił Boga o bezpieczny i udany sezon dla miłośników jednośladów, a także o to, aby ich pasja była nie tylko formą odpoczynku, ale także docenianiem dzieł Bożych.

O oprawę liturgii zadbali motocykliści. Po Mszy św. nastąpiło poświęcenie maszyn. Po Eucharystii sprzed kościoła ruszyła Parada Motocyklowa, której finał miał miejsce nad zalewem Tatar. Były ciepły posiłek i moc słodkości. Podczas pikniku motocykliści zbierali datki na remont rawskiego oddziału dziecięcego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama