Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zaproszenie na "Majówkę ze Sławomirem"

Już za tydzień w Żyrardowie odbędzie się "Majówka ze Sławomirem". Na dwa dni pełne muzyki i dobrej zabawy zaprasza prezydent Lucjan Krzysztof Chrzanowski.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 3 maja o 15.00 na torze kolarskim. Jako pierwsi zaprezentują się żyrardowscy artyści i młode talenty. Dla zebranych wystąpi m.in. zespół Comparsa, który nieraz zachwycał publiczność niezwykłym poczuciem rytmu i umiejętnością gry na bębnach i instrumentach perkusyjnych. Pokaz taneczny dadzą dzieci i młodzież z grupy „Dynamite Dance Studio”.

Później scenę przejmą Postman, zespół Boys, który bez wątpienia rozgrzeje publiczność, śpiewając znane przeboje disco polo, i wyczekiwany przez mieszkańców Sławomir. Artysta prezentujący nowy gatunek muzyczny "rock polo", autor hitów, m.in. "Miłość w Zakopanem", wystąpi w Żyrardowie po raz pierwszy. Mieszkańcy nie mogą się doczekać. – Znajomi już poinformowani, piosenki przypomniane, gadżety Sławomira już są. Na majówkę z nim założymy koszulki z jego wizerunkiem, w aucie mamy nakładki na pas bezpieczeństwa z imieniem Sławomir. Jesteśmy jego pierwszymi fanami, więc liczymy na miejsce pod sceną – mówią Paulina i Rafał Matusiakowie z Żyrardowa.

Drugi dzień zabawy rozpocznie się o 16.00. Na początek zaprezentują się dziewczyny z Espaniola Latin Show. Fani folkloru będą mogli nacieszyć ucho przy występie Zespołu Ludowego z Wiskitek. Wieczorem Francis Tuan zabierze publiczność w polsko-wietnamską, muzyczną podróż. Na zakończenie taneczne piosenki zaśpiewa Don Vasyl z zespołem.

Podczas spotkania na przybyłych będą czekać m.in. food trucki, a także strefy wystawienniczo-handlowe. Dla dzieci przygotowano atrakcje - wesołe miasteczko, konkursy, gry i zabawy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Centrum Kultury w Żyrardowie w zakładce "Nadchodzące wydarzenia", a także na profilu facebookowym "Majówka ze Sławomirem".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama