Nowy numer 22/2020 Archiwum

VI Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. Garść informacji

Już za 3 dni panie z diecezji ponownie spotkają się na Pielgrzymce Kobiet, tym razem w sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Rawie Mazowieckiej. Na ostatniej prostej garść informacji na antenie Radia Victoria przekazał Komitet Organizacyjny VI DPK.

Już w najbliższą sobotę 25 maja w Rawie Mazowieckiej odbędzie się VI Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. W tym roku spotkanie przebiegnie pod hasłem: "Strażniczki życia". Nad organizacją wydarzenia czuwają łowicka redakcja "Gościa Niedzielnego", siostry apostolinki, ojcowie pasjoniści i wierni z parafii św. Pawła od Krzyża, a także księża proboszczowie parafii, w których będziemy gościć. Wspierają nas także niezwykłe kobiety, które - włączając się od wielu lat w przygotowania - stworzyły komitet organizacyjny Diecezjalnej Pielgrzymki Kobiet.

Delegacja komitetu o wydarzeniu, ale też o wszelkich szczegółach opowiedziała na antenie Radia Victoria, które jest partnerem medialnym naszych spotkań. Ci, którzy nie mieli okazji wysłuchać audycji, mogą to zrobić, klikając w link: https://radiovictoria.pl/gosc/agnieszka-napiorkowska-s-alicja-swierczek-ewa-zakrzewska-diecezjalna-pielgrzymka-kobiet/.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama