Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Skierniewiczanie na Złombol

W sobotę 29 czerwca z Katowic do Irlandii wystartował największy na świecie charytatywny rajd samochodowy Złombol. Wśród załóg jest czteroosobowa ekipa ze Skierniewic.

Skierniewiczan biorących udział w rajdzie pożegnał na rynku Krzysztof Jażdży, prezydent miasta Skierniewice. Impreza ma charakter charytatywny. Celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która w całości zostanie wykorzystana na zakup prezentów oraz wycieczek dla dzieci z domów dziecka. Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest posiadanie starego auta (komunistycznej produkcji) oraz sprzedanie całej powierzchni reklamowej samochodu za kwotę 2000 złotych. Organizator wybiera - w zależności od uzbieranej kwoty - liczbę placówek, które otrzymają pomoc.

Na mecie w Irlandii wszystkie ekipy mają się spotkać 3 lipca. Podczas rajdu jego uczestnicy przejadą przez Niemcy, Belgię, Anglię, Francję.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama