Nowy numer 22/2020 Archiwum

Echa VI DDK. Dziwaczek zachwyca

Uczestniczki VI Diecezjalnego Dnia Kobiet nadsyłają nam zdjęcia swoich roślin.

Podczas VI Diecezjalnego Dnia Kobiet każda z uczestniczek w prezencie dostała od nas nasionka dziwaczka peruwiańskiego, które podarowała nam dla wszystkich pań Ewa Bogusz, jedna z naszych uczestniczek. Ku naszej radości wielu paniom, o czym wiemy dzięki nadsyłanym zdjęciom, wyrosły duże krzewy.

Jako pierwsza zdjęcie dziwaczka nadesłała nam Anna Grzejszczak, skierniewiczanka. Zmieniające kolor kwiaty przez kilka tygodni cieszyły (i nadal cieszą) oczy. - Jest śliczny. Ma bardzo subtelne kwiaty. Nie spodziewałam się jednak, że z ziarenka wyrośnie mi coś tak dużego. Ponieważ wsadziłam kilka nasion, nie tylko swoich, ale i od koleżanki, pół ogródka mam w dziwaczku. Patrząc na niego, myślę sobie, że rozrasta się jak nasz Dzień Kobiet - mówi z uśmiechem pani Anna.

Patrząc na kwitnącą roślinę, mamy nadzieję, że wspominacie nasze spotkanie i każdego dnia staracie się upodabniać do najpiękniejszej z kobiet - Maryi. Zachęcamy do nadsyłania fotografii waszych roślin na adres: lowicz@gosc.pl.

Siostry niepokalanki z Szymanowa dziwaczka peruwiańskiego posadziły przed wejściem do swojego klasztoru. Gratulujemy pomysłu. Zachęcamy też do dzielenia się z innymi (po przekwitnięciu kwiatów) nasionkami i tym samym promowania VII Diecezjalnego Dnia Kobiet.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama