Nowy numer 42/2020 Archiwum

Echa VI DDK. Dziwaczek zachwyca

Uczestniczki VI Diecezjalnego Dnia Kobiet nadsyłają nam zdjęcia swoich roślin.

Podczas VI Diecezjalnego Dnia Kobiet każda z uczestniczek w prezencie dostała od nas nasionka dziwaczka peruwiańskiego, które podarowała nam dla wszystkich pań Ewa Bogusz, jedna z naszych uczestniczek. Ku naszej radości wielu paniom, o czym wiemy dzięki nadsyłanym zdjęciom, wyrosły duże krzewy.

Jako pierwsza zdjęcie dziwaczka nadesłała nam Anna Grzejszczak, skierniewiczanka. Zmieniające kolor kwiaty przez kilka tygodni cieszyły (i nadal cieszą) oczy. - Jest śliczny. Ma bardzo subtelne kwiaty. Nie spodziewałam się jednak, że z ziarenka wyrośnie mi coś tak dużego. Ponieważ wsadziłam kilka nasion, nie tylko swoich, ale i od koleżanki, pół ogródka mam w dziwaczku. Patrząc na niego, myślę sobie, że rozrasta się jak nasz Dzień Kobiet - mówi z uśmiechem pani Anna.

Patrząc na kwitnącą roślinę, mamy nadzieję, że wspominacie nasze spotkanie i każdego dnia staracie się upodabniać do najpiękniejszej z kobiet - Maryi. Zachęcamy do nadsyłania fotografii waszych roślin na adres: lowicz@gosc.pl.

Siostry niepokalanki z Szymanowa dziwaczka peruwiańskiego posadziły przed wejściem do swojego klasztoru. Gratulujemy pomysłu. Zachęcamy też do dzielenia się z innymi (po przekwitnięciu kwiatów) nasionkami i tym samym promowania VII Diecezjalnego Dnia Kobiet.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama