Nowy numer 22/2020 Archiwum

Nagranie piosenki roku XXIV ŁPPM przejdź do galerii

Przygotowania do XXIV Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej na Jasną Górę idą pełną parą. W Domaniewicach grupa pątników i przyjaciół łowickiej pielgrzymki nagrała piosenkę roku, która jeszcze mocniej podkreśla tegoroczne hasło "Bóg jest Miłością".

Każdego roku na trasie ŁPPM pątnikom towarzyszy piosenka, która słowami, przesłaniem nawiązuje do hasła pielgrzymki.

Na przestrzeni lat na szlaku pojawiały się piosenki znanych zespołów takich jak Mocni w Duchu, Siewcy Lednicy czy zespołu TGD. Od zeszłego roku Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa na Jasną Górę ma własne kompozycje.

W Domaniewicach grupa młodych, utalentowanych ludzi nagrała tegoroczną piosenkę. Instrumentaliści grający na gitarze, ukulele, pianinie i trzech utalentowanych wokalistów połączyło swoje siły. Nad realizacją i masteringiem czuwał Tomasz Wacikowski z Chill'n'Feel Studio, który zagrał także partię gitary. Na ukulele zagrała Katarzyna Wilk, a przy pianinie zasiadł Kamil Grygiel. Głosów użyczyli Katarzyna Sut, Sebastian Adamczyk i autorka niniejszego tekstu.

Cały dzień nagrań zaowocował muzyką, która za kilka dni będzie mieć swoją premierę. Od słuchaczy będzie zależało, czy tegoroczna melodia będzie brzmieć dłużej niż 9 dni.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama