Nowy numer 42/2019 Archiwum

Trwają zapisy online na XXIV ŁPPM

Do 25 lipca na Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę można zapisać się online. W późniejszym terminie należy zgłaszać się do księży przewodników grup.

Od tego roku na ŁPPM można zarejestrować się za pomocą internetowego formularza. Zgłoszenia online organizatorzy pielgrzymki przyjmują tylko do 25 lipca. Pątnicy nie ukrywają, że rejestracja online przypadła im do gustu. – Bardzo dobry pomysł, bo zazwyczaj zapisy odbywały się u przewodników grup podczas spotkań organizacyjnych przed wyruszeniem na szlak. Staliśmy w kolejce, trzeba było mieć ze sobą wszystkie dane potrzebne do rejestracji, a jak się zapomniało, to trzeba było zawracać księdzu przewodnikowi głowę albo dopisywać na ostatnią chwilę przed wyjściem. To też miało swój urok, ale teraz wybrałam elektroniczną formę zapisów i już od tygodnia czuję się pełnoprawnym pielgrzymem XXIV ŁPPM – komentuje Patrycja Jastrzębska.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://www.lppm.pl/formularz-on-line/

Tradycyjna forma zapisów również obowiązuje. Od 26 lipca do 5 sierpnia pielgrzymi będą mogli zapisać się u księży przewodników grup. W trakcie pielgrzymki rejestrację prowadzić będzie sekretariat ŁPPM. Pielgrzymi, którzy planują wędrować razem z łowicką pielgrzymką jeden lub kilka dni, także zobowiązani są do rejestracji. – Jest to bardzo ważne, by każdy pielgrzym był zarejestrowany. Chcemy, by każdy był bezpieczny na trasie, a także miał pełen program duchowy, by nawet jeśli nie może z nami wędrować, mógł łączyć się z nami modlitewnie, słuchając konferencji i wypełniając program modlitw na dany dzień – mówi ks. Tomasz Stępniak, przewodnik XXIV ŁPPM na Jasną Górę.

Na pielgrzymim szlaku obecna będzie także redakcja "Gościa Łowickiego". Od 25 lipca na naszej stronie internetowej uruchomiony będzie serwis specjalny poświęcony Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej na Jasną Górę, gdzie zamieścimy najważniejsze informacje dotyczące startu, a od 6 sierpnia każdego dnia będziemy relacjonować przebieg trasy, a także wydarzenia towarzyszące pielgrzymom w drodze.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL