Nowy numer 22/2020 Archiwum

Łowicz. Policyjna akcja dla hospicjum

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu wzięli udział w akcji charytatywnej pod hasłem: "Zostań SuperZakrętakiem" na rzecz Stowarzyszenia "Łódzkie Hospicjum dla Dzieci - Łupkowa".

Pomysłodawcą akcji była Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Akcja polegała na zbieraniu plastikowych nakrętek, zatyczek, opakowań po zabawkach z jajek niespodzianek, łyżeczek i różnych plastikowych miarek, np. do mleka, syrop itp.

Głównym założeniem było zebranie 100 kg zakrętek na 100. rocznicę powstania Policji Państwowej. Łowiccy funkcjonariusze bardzo aktywnie włączyli się w akcję i uzbierali 26 kg plastikowych korków. I co warto podkreślić nie powiedzieli jeszcze ostatniego zdania. W jednostce bowiem nadal prowadzona jest zbiórka na ten szczytny cel, a pojemniki ponownie się napełniają. Warto podkreślić, że KWP w Łodzi zebrała łącznie ze wszystkimi powiatami województwa aż tonę plastikowych nakrętek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama