Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Ważne pytania

Niepubliczna NSP "Źródła" w Skierniewicach zaprasza na spotkanie i refleksję o tym, czego potrzebuje dziecko.

W ramach IX Tygodnia Wychowania, którego tegoroczne hasło brzmi: "Zamieszkać razem z Jezusem" skierniewicka Fundacja na Rzecz wspierania Rodziny "Źródła" zaprasza 12 września na konferencję dla rodziców, nauczycieli i wychowawców pt. "Czego potrzebuje dziecko?". Gościem spotkania będzie Robert Kościuszko, pisarz, autor książek dla dzieci i młodzieży, który w siedzibie szkoły o godz. 17.30 wygłosi wykład "Jak dotrzeć do serca dziecka?". Drugi raz z autorem będzie można się spotkać w parafii Niepokalanego Serca NMP, gdzie o godz. 19 podzieli się świadectwem życia taty i pisarza. Po spotkaniu będzie można kupić książki.

- W nawiązaniu do tegorocznego hasła chcemy podjąć refleksję nad tym, co  znaczy być razem, być blisko Jezusa i drugiego człowieka. Wiemy, że w procesie wychowania to bycie razem i rozwijanie wzajemnych więzi ma zawsze podstawowe znaczenie. Będziemy rozmawiać o tym, jak ważna dla dziecka jest dobra relacja z rodzicami i wychowawcami i jak o tę relację zadbać, jak ją budować - mówi Teresa Bibik, wicedyrektor szkoły.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL