Nowy numer 21/2020 Archiwum

Ważne pytania

Niepubliczna SP „Źródła” w Skierniewicach zaprasza na spotkanie i refleksję o tym, czego potrzebuje dziecko.

W ramach IX Tygodnia Wychowania, którego hasło brzmi: „Zamieszkać razem z Jezusem”, skierniewicka Fundacja na rzecz wspierania Rodziny „Źródła” zaprasza 12 września na konferencję dla rodziców, nauczycieli i wychowawców pt. „Czego potrzebuje dziecko?”. Gościem spotkania będzie pisarz, autor książek dla dzieci i młodzieży Robert Kościuszko, który w siedzibie szkoły o godz. 17.30 wygłosi wykład „Jak dotrzeć do serca dziecka?”. Drugi raz z autorem będzie można się spotkać w parafii Niepokalanego Serca NMP, gdzie o godz. 19 podzieli się świadectwem życia taty i pisarza. Po spotkaniu będzie można kupić książki.

– W nawiązaniu do tegorocznego hasła chcemy podjąć refleksję nad tym, co znaczy być razem, być blisko Jezusa i drugiego człowieka. Wiemy, że w procesie wychowania to bycie razem i rozwijanie wzajemnych więzi ma zawsze podstawowe znaczenie. Będziemy rozmawiać o tym, jak ważna dla dziecka jest dobra relacja z rodzicami i wychowawcami i jak o tę relację zadbać, jak ją budować – mówi Teresa Bibik, wicedyrektor szkoły.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama