Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Co ma czekolada do prędkości światła?

W niecodzienny sposób nowy rok szkolny rozpoczęli uczniowie skierniewickiego liceum. W pierwszych dniach nauki, zamiast przerabiać standardowe lekcje, pracowali nad projektami społecznymi i grą miejską.

Od września skierniewickim Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa kieruje Anna Janus. Nowa dyrektor, znana z nowatorskiego i twórczego podejścia do nauki, już pierwszego dnia zaskoczyła uczniów. Podczas rozpoczęcia roku szkolnego ogłosiła, że w pierwszym tygodniu w szkole nie będą odbywały się lekcje. Szybko okazało się, że wiadomość nie oznacza przedłużenia wakacji o kolejny tydzień.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL