Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Zaproszenie na III Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie

Już w najbliższą sobotę Niepokalanów stanie się twierdzą rycerzy i dam dworu. Dzieci z całej Polski po raz trzeci przyjadą do swojej Mamy, by wspólnie oddać Jej hołd, a także kontynuować duchową formację, którą rozpoczęły jako mali rycerze Niepokalanej. Na wydarzenie zaproszone są wszystkie dzieci.

Spotkanie rozpocznie się od zwiedzania klasztoru i bazyliki w Niepokalanowie. O godz. 11 Eucharystii przy ołtarzu polowym będzie przewodniczyć bp Wojciech Osial. Tego dnia nie zabraknie modlitwy, zabawy, integracji i konkursów. Do jednego z nich należy przygotować się... ubierając strój rycerza lub damy dworu.

Na spotkanie mogą przyjechać dzieci niezwiązane z Rycerstwem Niepokalanej. Podczas spotkania będzie można dołączyć do wspólnoty dzieci, które formują się "pod okiem" Maryi i kierując się wskazówkami św. Maksymiliana Kolbego. Na wszystkich uczestników czekać będą figurki Niepokalanej, które wraz z kolejnymi spotkaniami stworzą kolekcję. Muzycznie czas umili koncert Małej Armii Jezusa.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmują oo. franciszkanie drogą mailową: redakcja@rycerzykniepokalanej.pl i telefoniczną: redakcja "Rycerzyka" - (46) 864 21 47, furta - (46) 864 22 22.

Plan spotkania:

9.00 - zapisy w recepcji, zwiedzanie Niepokalanowa,
10.45 - przygotowanie do Eucharystii,
11.00 - Eucharystia,
12.30 - ciepły posiłek, atrakcje dla dzieci, konkursy,
14.30 - koncert Małej Armii Jezusa,
15.30 - rozdanie nagród,
17.00 - Zakończenie spotkania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL