Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ta formacja to skarb

W Domaniewicach dzieci, młodzież i rodziny Domowego Kościoła spotkały się na powakacyjnym dniu wspólnoty. Był to czas podsumowania rekolekcji, świadectw i doświadczenia Bożej łaski.

Lubimy czas rekolekcji, ale jeszcze bardziej lubimy czas spotkania po rekolekcjach, bo wtedy naocznie widać działanie Pana Boga w naszym życiu i to, że wybór formacji w Domowym Kościele był Bożym prezentem dla nas, który dzięki Niemu potrafiliśmy przyjąć – mówią Marta i Sławek. – Serce się raduje, gdy słyszymy, ile cudów w życiu naszych przyjaciół uczynił Bóg, ilu ludzi otworzyło się na Jego łaskę. To nas utwierdza w wierze, miłości i we wspólnym dążeniu do świętości – dodaje Marta.

Dostępne jest 18% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL