Nowy numer 42/2019 Archiwum

Bo Bóg jest dobry cały czas

– Budzę się rano i pierwsze, o czym myślę, to przetrwać ten dzień, a nie przeżyć. Nie zastanawiam się, do czego dziś zaprasza mnie Chrystus, a On każdego dnia ma dla mnie tyle miłości, pokoju i zadania, do których mnie powołuje. I On wie, że ja dam sobie z nimi radę, ale nie po swojemu, tylko zgodnie z Bożą wolą – mówi Ola.

Muszla koncertowa na łowickich błoniach po raz trzeci stała się miejscem modlitwy i uwielbienia. Wszystko za sprawą Diecezjalnego Spotkania Młodych, które w tym roku przebiegło pod hasłem: „Mężczyzną i niewiastą stworzył ich...”. Młodzież diecezji łowickiej z pomocą prelegentów, osób, które doświadczyły Bożego miłosierdzia i wspólnoty, odkrywała, do czego są powołani wszyscy razem i każdy z osobna.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL