Nowy numer 42/2019 Archiwum

Podstawą będzie dialog

– Wierzymy, że to owoc modlitw o powołania, które podjęliśmy od Adwentu. Trzeba modlić się dalej, bo trzeba nam księży – mówią kapłani diecezji. Naukę w Wyższym Seminarium Duchownym podjęło 6 nowych alumnów.

Początek października to niełatwy czas dla studentów, zwłaszcza dla tych, którzy wracają na uczelnie. – Wakacje rozleniwiają, człowiek wtedy widzi, ile innych rzeczy mógłby robić, nagle więcej aktywności staje się pasją, inspiruje do podjęcia nowych działań, a przychodzi 1 października i trzeba zderzyć się z rzeczywistością uczelni. Powrót na wykłady, zajęcia, dla wielu to wyjazd z rodzinnego domu, szukanie mieszkania lub walka o miejsce w akademiku. Ale uczyć się trzeba i wypada, by coś w życiu osiągnąć, a w dzisiejszych czasach bez wątpienia studia w tym pomagają – mówi Paulina Rostkowska, która na studia wyjeżdża z Sochaczewa do Wrocławia.

Dostępne jest 15% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL