Nowy numer 04/2020 Archiwum

Prośba o modlitwę za Jakuba Jarosa

Zwracamy się z gorącą prośbą o szturm do nieba w intencji naszego kolegi - Jakuba Jarosa, kolportera "Gościa Łowickiego".

W związku z pobytem w szpitalu i złym stanem zdrowia, który lekarze określają jako ciężki, prosimy wszystkich naszych Czytelników i Przyjaciół o modlitwę w intencji chorego. Jakub od początku, tj. od 2006 r., każdego tygodnia dostarcza nasz tygodnik do parafii diecezji łowickiej. Nieraz informował nas o ważnych wydarzeniach, uroczystościach, jubileuszach planowanych w parafiach. Dbał, by gazeta na czas trafiała do parafii. Dzięki jego otwartości i uprzejmości do parafii trafiają plakaty informujące m.in. o naszych Diecezjalnych Dniach i Pielgrzymkach Kobiet.

Poza pracą kolportera pełni także funkcję kościelnego w parafii św. Maksymiliana w Głownie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama