Nowy numer 03/2020 Archiwum

Pomoc dla Australii

Dzięki inicjatywie Szkoły Podstawowej nr 7 w Skierniewicach wszystkie placówki w mieście włączyły się w akcję "Pomóżmy Australii".

Zebrane pieniądze zasilą konto WWF Polska. - Jesteśmy świadkami wydarzeń, które dzieją się w Australii. Skala pożarów jest ogromna. Wszyscy wiemy, że potrzebna jest pomoc. Dlatego powstała inicjatywa zbiórki - mówi Marek Czarnota, dyrektor SP 7.

Na apel odpowiedzieli też uczniowie wszystkich szkół w mieście, w tym także uczniowie i nauczyciele "Klasyka". Przez dwa dni w szkole zbierano pieniądze na ten cel. Informacje o zbiórce znalazły się na stronie i portalu facebookowym szkoły, a także na specjalnych plakatach. Podczas zbiórki udało się zebrać 1625,58 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama